4 talált munka távolságra 35 km innen Hort
Nem található állás 25 km távolságra innen: Hort
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Hort

Rendezés alapja: relevancia - dátum
4 munka 1 oldala

Nyugdíjas pénztáros - Gödöllő

Humán Centrum Kft
Gödöllő
  • Feladatok: pénztárosi feladatok ellátása vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről elvárások: precíz munkavégzés öregségi nyugdíjat…

Személyügyi specialista

Gödöllő
  • "A területemen én felelek a folyamatok működtetéséért".
  • Személyi anyagok, jegyzőkönyvek, munkaidő nyilvántartás és egyéb dokumentumokkal kapcsolatos ügyintézés.

Kereskedelmi asszisztens / területi képviselő

Agrota-2L Kft
Gödöllő
Egyszerű jelentkezés
  • A gödöllői székhelyű, élő szarvasmarha exporttal, tenyésztéssel és szállítással foglalkozó Agrota-2L kft munkatársat, vagy gyakornokot keres:

Nyugdíjas bérszámfejtő, munkaügyi adminisztrátor

HSA Kft
Nagykáta
320 000 Ft havonta
Egyszerű jelentkezésSürgős
  • Nyugdíjas bérszámfejtő, munkaügyi adminisztrátort keresünk nagykátai cégünkhöz!*.
  • Táppénzes állomány jogszabályi háttér, dokumentáció.
  • 320 000.- bruttó /8 órás.
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész