állás: Hatvan

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Aszód (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
5 munka 1 oldala
KITE Zrt.
Aszód
  • Magyarország piacvezető mezőgazdasági cége - pályázatot hirdet.
  • A Közép-magyarországi Régiója területére.
  • Szervizterületen szerzett 2-3 év tapasztalat,.
  • Szeretnél különleges vasúti járművet vezetni, amely képes a közúton és a vasúti pályán is közlekedni?
  • Ha rendelkezel középfokú végzettséggel és szeretnéd…
  • Vezető gépjárműgyártó partnerek számára elektronikai komponensek gyártása.
  • Kiváló munkakörnyezet, munkába járás támogatás, meleg étkezési lehetőség a…
  • Pályamunkás ismereteidet vonalgondozói szakértelemmel is bővítheted, s így vonalgondozóként is tevékenykedhetsz.
  • Amire a munkakör betöltéséhez szükség van.
Randstad
Aszód
  • Participating in the implementation of SAP HR modules and ensuring their smooth operation.
  • Prepare monthly, quarterly and yearly reports.
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész