Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
486 munka 1 oldala
Tisza-Maros Szög Agrár Zrt.
Szeged
  • A következő feladatok várnak Önre.
  • Agrovir vállalatirányítási rendszer kezelése, feltöltése.
  • Ön az ideális jelölt, ha.
  • Jól tűri az esetenkénti monotonitást.
T-Forma Fitness
Szeged
  • 25 éves múlttal rendelkező az ipari és háztartási tisztítóberendezések értékesítésével és szervizelésével foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új…
Pharmainvest Zrt
Szeged
  • Irodaházunkba beérkező vendégek fogadása, eligazítása.
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése, levelek, számlák iktatása, statisztikák elkészítése (excell táblában…
OTP Travel Kft.
Szeged
  • Utazásszervezésben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel.
  • Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van.
COLIBRI 90 Kft.
Szeged
  • Iktatás, irattárazás – postakönyv kezelése és iktatási feladatok.
  • Épülettel kapcsolatos üzemeltetési feladatok kézbentartása, megszervezése.
Quami Személyzeti Tanácsadó Kft.
Szeged
  • Acélszerkezetek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk Irodai asszisztens munkatársat szegedi munkavégzésre.
ÉTEL-TÁRS Kft., Prézli Simple Kitchen
Szeged
  • Hamarosan nyíló Szegedi "Prézli Simple Kitchen" gyorséttermünkbe azonnali kezdéssel PULTOS, illetve KONYHAI KISEGÍTŐ munkakörökbe keresünk lelkes csapattagokat.
Regio Kft.
Szeged
  • A mindennapjaid része a játék?
  • Könnyen megtalálod a közös hangot a gyerekekkel és a szüleikkel is?
  • A REGIO JÁTÉK több, mint 25 éve segíti a következő nemzedék…
Szeged
  • A gyógynövényboltban lévő teljes körű takarítási munkálatok.
  • Önmagára, és munkájára igényes kolléganő jelentkezését.