állás: Göd

Rendezés alapja: relevancia - dátum
109 munka 3 oldala
Petrányi-Autó Kft.
Budapest
  • Ha érdekel az autók világa, erősséged a precizitás és szívesen dolgoznál raktározási területen, Téged várunk!
  • Az alábbi feladatok várnak Rád:
Electronic-System Kft.
Budapest
  • Tekintse meg weboldalunkat door-system , hogy megismerhesse milyen termékekkel foglalkozunk , ezen termékek raktári árúkiadásához keresünk kollégát.
THERMO BUILDER Kft.
Budapest
  • A Thermo Builder Kft. építőanyag kereskedés keres a fiatalos csapatába RAKTÁROST, Budapest XIX. kerületében lévő telephelyére.
Stappert Magyarország Kft.
Budapest
  • Nyugat-európai tulajdonosi háttérrel rendelkező, rozsdamentes acéltermékek (lemezek, rudak, csövek) nagykereskedelmével foglalkozó cégünk Budapest XVII.
  • Folyamatosan bővülő raktári csapatunkba keresünk új kollégát Raktáros pozícióba.
  • Te leszel a raktár rendjének őrzője.
  • Pontos vagy, precíz és megbízható.
Elektro Profi Kereskedelmi Kft.
Budapest
  • Előnyt jelent,de nem feltétel:
  • A jelentkezéseket kérjük fényképes önéletrajz és bérigény megjelölésével küldjék!
  • 1-3 év szakmai tapasztalat.
Premium Sport Kft.
Budapest
  • A Heavy Tools évek óta a hazai és nemzetközi divatipar meghatározó márkája.
  • Most III. kerületi székhelyünkre keressük új RAKTÁROS munkatársainkat bővítés…
BIOTEK Kft.
Budapest
  • Magyar tulajdonú ipari beszállító vállalat raktáros munkakörbe keres kollégát.
  • Alkatrészek szedési lista alapján történő pontos összeszedése és csomagolása,.
Magyar Pénzverő Zrt.
Budapest
  • A Magyar Pénzverő Zrt. üzemi területére keresi új kollégáját raktárosi munkakör betöltésére, egy műszakos, délelőtti munkarendbe (6:15-14:15) az alábbiak…
Opánszky BT.
Budapest
  • Raktáros mellé keresünk targonca vizsgával rendelkező kollégát.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, dél-pesti lakcím,.