állás: Göd

Rendezés alapja: relevancia - dátum
67 munka 3 oldala
Work Force kft.
Vác
  • Váci partnercégünk részére keresünk embereket RAKTÁRI RAKODÓ pozícióra.
  • Megrendelt áruk teherautóra való rakodása.
  • Az áruk raktári területen való mozgatása.
  • Pályamunkás ismereteidet vonalgondozói szakértelemmel is bővítheted, s így vonalgondozóként is tevékenykedhetsz.
  • Amire a munkakör betöltéséhez szükség van.
  • Karbantartás, javítás, biztonságtechnikai vizsgálatok… Közel állnak hozzád az effajta gondolatok?
  • Ha megvan hozzá a középfokú végzettséged, ne habozz tovább!
  • > Performing objective, planning, organization, management, monitoring, and evaluation tasks related to CBS Division activities.
  • > At least B2 leves English.
Referencia Mosodák Zrt.
Vác
  • A Referencia Mosodák Zrt. szolgáltatásai hatékony megoldásokat kínálnak megrendelőink számára, textiltisztítás területén.
Lasselsberger Hungária Kft. (DETIM)
Vác
TMK lakatos Amit kínálunk: főállás, bejelentett munkahely, bérezés megegyezés szerint. Elvárás: szakmai végzettség. Előny: nehézgépkezelő jogosítvány,…
TRIGO QUALITY SUPPORT Kft.
Vác
  • A TRIGO 1997-es alapítása óta nyújt professzionális minőségügyi megoldásokat elsősorban a járműgyártó ipar és a gyártási szektor vezető szereplői számára.
  • Szeretnél különleges vasúti járművet vezetni, amely képes a közúton és a vasúti pályán is közlekedni?
  • Ha rendelkezel középfokú végzettséggel és szeretnéd…
  • 1-3 év szakmai tapasztalat.
Vác
  • Váci partnercégünk megbízásából TARGONCÁS munkatársakat keresünk.
  • Raktárba érkező áru kezelése (targoncával és kézzel is).
  • Cafetéria (bruttó 37 500/hó).