Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Gödöllő

Rendezés alapja: relevancia - dátum
10 munka 1 oldala
Humán Centrum Kft
Veresegyház
  • Feladatok: anyagok előkészítése hegesztésre rajz vagy hegesztési protokoll szerint az anyaghoz megfelelő hegesztési módszer alapján gépbeállítás hegesztés során…
SWISS POST SOLUTIONS GMBH Magyarországi Fióktelepe
Veresegyház
  • A Swiss Post Solutions piacvezető szolgáltató az üzleti folyamat-kiszervezés és a dokumentum-feldolgozáshoz kapcsolódó innovatív szolgáltatások területén.
HOLHOS WELLNESS Kft.
Veresegyház
  • Készételek felfőzése, előkészítés, AlaCarte ételek készítése, stb.
  • Megfelelő szakmai tapasztalat, nagy teherbírás, rugalmas és kreatív munkatárs, A higiéniai…
GRAMEX 2000 Kft.
Veresegyház
  • Dinamikusan fejlődő, 18 éves magyarországi múlttal rendelkező, közel 100 főt foglalkoztató termelő vállalat, keres tapasztalattal rendelkező munkatársat.
KUCSA-KER KFT.
Veresegyház
  • A Kucsa-ker kft 1996 óta végzi a csiszolószerszámok importját és nagykereskedelmét.
  • Veresegyházi központ mellett Győrben és Budapesten van üzlete.
Apex Kft.
Veresegyház
  • A lakatos tevékenységek megtervezése és végrehajtása a területen alkalmazott technológia figyelembe vételével,.
Apex Kft.
Veresegyház
  • A bevonatolások előkészítése a termékek maszkolásával, szemcseszórásával a használt technológiának megfelelően,.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Pannonjob Kft
Veresegyház
Egyszerű jelentkezés
  • Gyógyszeripari partnercégünk Veresegyházi telephelyére keresünk munkavállalókat Gépkezelő pozícióba.
  • Alkalmazott gyártóberendezések és gépek működtetése a…
AIDe-Hungary Kft.
Veresegyház
Egyszerű jelentkezésAktív munkáltató
  • Szeretnél egy segítőkész csapat része lenni?
  • Nyitott vagy a fejlődésre , de jelenlegi tapasztalataidat kihasználva munkát végeznél egy változatos környezetben?
Veresegyház
  • Gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünk veresegyházi telephelyére keresünk munkatársakat Oktatási és adat integritási projekt koordinátor munkakörbe.
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész