állás: Gödöllő

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Prohuman Kft. (mégse)
Állás típusa
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
42 munka 3 oldala
Budapest III. kerület
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony.
  • Bruttó 1200 Ft/óra, azaz nettó 1020 Ft.
Budapest VIII. kerület
  • Munkanapok:• Dec.2-3 , Dec.5-6, Dec.9-10, Dec.12-13 • napi 5 órában 9-14 között.
Budapest IX. kerület
  • A beszerzési folyamatok operatív részének támogatása az agilis módszertannak megfelelően.
  • Egyéb, ad-hoc jellegű adminisztrációs feladatok ellátása.
Budapest X. kerület
  • Elektronikai alkatrészek, nagyobb panelek csomagolása.
  • Csomagolt alkatrészek, panelek kézi anyagmozgatása raktáron belül.
  • Bejárás támogatása BKK bérlettel is.
Budapest XVI. kerület
  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony.
  • A létesítmény rendezvényeinek technikai előkészítése, bontása.
  • Rendezvények felügyelete, szükség esetén közreműködés a szervezési feladatokban.
  • Hatóanyaggyártó üzemi termelési feladatok ellátása.
  • Három műszakos, illetve folyamatos munkarend vállalása.
  • Bejelentett havi bruttó kereset + cafeteria + 13.
  • Partnerekkel kapcsolatos információfeltárás, -elemzés külső forrásokból és belső rendszerekből.
  • Aktivitásokat támogató anyagok összeállítása Word-ben,…
Feladatok: Küldemény-feldolgozás Kézi-gépi erővel történő anyagmozgatás Raktárrendezés Gépkocsi ki- és berakodása Elvárások: Erős fizikum Pontos, precíz…
Budapest XIII. kerület