állás: Gödöllő

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Prohuman Kft. (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
50 munka 1 oldala
  • Céges buszjárat környező városokból pl,Hatvan,Galgahévíz, Pásztó, Tura.
  • Az üzem gyártó berendezéseinek, gépsorainak önálló kezelése (indítása, megállítása).
  • A gyártáshoz tartozó dokumentáció vezetése.
Feladatok: Ajándékcsomagok összeállítása Elvárások: Érvényes Tüdőszűrői lelet Mebízható,precíz munkavégzés Előnyt jelent: Azonnali munkakezdés Hasonló…
  • Dokumentációk/levelezések (beleértve az e-dokumentációkat is) kezelése, iktatása, nyilvántartása, irattárazása, archiválása.
  • Minimum heti 20-25 óra vállalása.
  • Elektronikai alkatrészek, nagyobb panelek csomagolása.
  • Csomagolt alkatrészek, panelek kézi anyagmozgatása raktáron belül.
  • Bejárás támogatása BKK bérlettel is.
  • Félkész és kész termékek előállítása.
  • Kész, illetve félkész termékek ellenőrzése.
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség.
  • Netto 1085 a Kiszedő/csomagolók részére és 1250 Ft/óra az Árufeltöltő részére.
Feladatok: beérkező termékek betárazása targoncával gépi és kézi anyagmozgatás Elvárások: alapfokú végzettség targonca jogosítvány Amit kínálunk: hosszútávú…
  • Partnerektől érkező reklamációk fogadása (email és telefon), online rendszerekbe való rögzítése.
  • 6:00-8:00 ÉS 16:00-18:00 között rendelkezésre állás, megkeresés…
  • SMT berendezések és eszközök zavartalan működésének biztosítása.
  • Szerszámcserék és gépbeállítások elvégzésében való közreműködés.