Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Fonyód

Rendezés alapja: relevancia - dátum
8 munka 1 oldala
  • Balatonboglári elektronikai berendezéseket gyártó partnerünk részére keresünk dolgozókat!
  • Pályakezdők és új kihívásokra vágyó tapasztalattal rendelkezők…
  • Gyártó Partnerünkhöz keresünk HR munkatársat.
  • Hasonló területen szerzett min. 1 év tapasztalat.
  • Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a központtal.
  • A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. megbízója részére munkatársakat keres az alábbi pozícióba:
  • Tekercselt állórész gyártó-betanított munkás.
  • Balatonhoz közeli világhírű gyártó cég munkatársakat keres kiemelkedő feltételekkel, betanított munkavégzésre INGYENES céges buszjárattal a környék több…
  • Alumínium nyílászárok, fémszerkezetek gyártásával foglalkozó partnerünk saját állományába keresünk munkatársakat 2 műszakos munkarendbe Monostorapátiba.
Becsali Gastro szervíz kft
Balatonlelle
Egyszerű jelentkezésSürgős
  • Balatonlellei csárdába felszolgáló/pultos kollégákat keresünk.
  • Ápolt és pontos megjelenés jellemzi.
  • Felszolgálói/pultos gyakorlattal rendelkezik a'la carte…
Egyszerű jelentkezés
  • Balatonlellén, egész évben üzemelő csárdába gyakorlattal rendelkező, jó teherbírású, a szakma iránt elhivatott szakácsot keresünk, akár azonnali kezdéssel is.
  • Lakossági fiókhálózatunkban több mint 650 kolléga dolgozik országszerte változatos és kihívást jelentő pozíciókban.
  • A feladatok, amik rád várnak:

Eltávolítottunk 0, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló bejegyzést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész