állás: Fertőszentmiklós

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
161 munka 2 oldala
MSF Hotel Management Kft.
Sopron
  • A soproni Hotel Szieszta felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére:
Orsay
Sopron
  • Jelentkezz hozzánk SOPRONBAN nyíló üzletünkbe,.
  • Fejlődési lehetőség cégen belül és folyamatos tréningek.
Pepco Hungary Kft.
Sopron
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele.
  • A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával.
Duroset Technologie Plastics Kft
Sopron
  • Betanított munkára munkatársakat keresünk 3 műszakos munkarendbe.
  • Kész és félkész termékek csomagolása a vonatkozó utasítások szerint.
Jázmin Fodrászkellék Kft.
Sopron
  • Sopronban a Jázmin Fodrászkellék Kft. munkatapasztalattal rendelkező ELADÓ munkatársat keres, 8 órás vagy 4 órás (délután) munkakörbe.
Professional Master Kft.
Sopron
  • Fő feladat a cég által gyártott termékek tartószerkezeteinek hegesztése.
  • Munkaidő beosztás: heti 40 óra, egy műszak.
Brendon Gyermekáruházak Kft.
Sopron
  • Az áruk átvétele, előkészítése, kihelyezése és tárolása,.
  • Termék- és magas szintű eladási- technikai ismeretek megszerzése,.
GYSEV Zrt.
Sopron
  • Hotel Sopron éttermében ellátandó szakács tevékenység.
  • Szakirányú végzetség (pályakezdőket is várunk).
  • Nyitottság az új technológiák és szakmai irányzatok felé.
Jobb Job
Fertőszentmiklós
  • Kereskedelmi áruk beszerzése, értékesítésének lebonyolítása kül- és belföldön.
  • Beérkező megrendelések feldolgozása, visszaigazolása, nyomonkövetése.
Sopronkövesd
  • Autoliv headquartered in Stockholm is the world's largest automotive safety supplier, with sales to all leading car manufacturers in the world.