állás: Fertőd

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
187 munka 7 oldala
Whc Diak Iskolaszovetkezet
Sopron
  • Vendégek rendelésének felvétele · pénztárgép kezelése · konyhai feladatok (ételek előkészítése, elkészítése, részfeladatok elvégzése) · munkaterület tisztán…
Jobb Job
Sopron
  • Bruttó havi alap bér: 225.000-270.000,- Ft.
  • Termelővállalatnál előre meghatározott termékek csomagolása.
  • A műszakok 6-14 illetve 14-22 óráig.
Jobb Job
Sopron
  • 1-2 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat.
  • Bruttó havi alap bér: 300.000,- Ft - 350.000,- Ft + cafeteria + 13. havi juttatás.
Whc
Sopron
  • Sütőipari partnercégünk raktáros, komissiós munkakörbe munkatársakat keres!
  • Áru mozgatás, szállítás a raktár területen belül.
Jobb Job
Sopron
  • Az értékesítés támogatása és az ügyfélszolgálat biztosítása az Egyesült Királyság és Írország piacain.
  • A lehető legrövidebb időn belül válaszadás a termékekkel…
Kozákné Horváth Zsuzsanna
Sopron
  • Újonnan épülő Hőkezelő HGT Üzemegységébe keresünk kollégákat.
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Sopron
  • Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság.
  • Minden szervezetet a munkatársai határoznak meg leginkább.
  • Cafeteria: bruttó 370.000 Ft/év,.
Sopron
  • Lakosság bejelentések alapján egyedi és csoportos hibaelhárítás.
  • Szeretnél B kategóriás jogosítványt szerezni.
  • Havi fix bérjuttatás (alapbér 20%-a).
Jobb Job
Sopron
  • Bruttó havi alap bér: 165.000 - 195.000,- Ft.
  • Előre gyártott termékek csomagolása betanítás szerint.
  • 1 vagy 2 műszakos munkarend.
Bálint és Társai Kft.
Sopron
  • Kereskedelmi hálózattal rendelkező cég soproni kirendeltségébe üzletvezető kollégát keres.
  • Üzlet napi szintű feladatainak elvégzése.