állás: Fertőd

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Sopron (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
123 munka 4 oldala
Professional Master Kft.
Sopron
  • Személyes megbeszélést követően, megegyezés szerint.
NKM É-D Földgázhálózati Zrt.
Sopron
  • Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
  • Az új munkatárs kiemelt feladatai:
  • A gázvezeték hálózati térképeinek rendszerezése, nyilvántartása,…
Jobb Job
Sopron
  • Az értékesítés támogatása és az ügyfélszolgálat biztosítása az Egyesült Királyság és Írország piacain.
  • A lehető legrövidebb időn belül válaszadás a termékekkel…
FIRSTPHONE KFT.
Sopron
  • Soproni üzletünkbe és egyben hivatalos Samsung márkaszervizünkbe keresünk munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére:
Whc
Sopron
  • Sütőipari partnercégünk raktáros, komissiós munkakörbe munkatársakat keres!
  • Áru mozgatás, szállítás a raktár területen belül.
Sopron
Sopron
  • Légy a Media Markt csapatának tagja!
  • A MediaMarkt Magyarország cégcsoport Magyarország piacvezető műszaki cikkeket forgalmazó vállalata.
GYSEV Zrt.
Sopron
  • Áru targoncával (eseti jelleggel kézzel) történő ki-, és berakása a különböző szállítójárművekbe,.
  • Az áru mozgásának informatikai rendszerben történő rögzítése.
ARW MAGYARORSZÁG Kft.
Sopron
  • A telephelyre beérkező és kimenő anyagok nyilvántartása.
  • A dokumentáció rendben tartása, áttekinthetőség javítása.
  • Felhasználói szinten használja a Ms Office-t.
Sopron
  • Értékvezérelt vállalat vagyunk ahol szenvedélyünk, hogy tökéletes otthont teremthessünk.
  • Elképzelésünk, hogy szebb hétköznapokat teremtsünk az emberek többsége…
Jobb Job
Sopron
  • 1-2 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat.
  • 300.000,- Ft - 350.000,- Ft + cafeteria + 13.