Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Felsőzsolca

Rendezés alapja: relevancia - dátum
586 munka 2 oldala

Eladó - Deichmann új

zyntern
Miskolc
  • Elvárásokfizikai terhelhetőségrugalmasságfelelősségvállaláshétvégi munkavégzési hajlandóság1-3 éves kereskedelmi tapasztalatpozíció leírása / feladatokglobális…

Árufeltöltő Munkatárs Az Önkiszolgáló Osztályon

Miskolc
  • Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van.

Takarítókat keresünk Miskolcra!

JÁNOSIK
Miskolc
  • Áruházi takarító területre kolléga jelentkezését várjuk csapatunkba miskolci munkavégzésre, állandó nappalos 8 órás teljes munkaidős foglakoztatás keretében.

Értékesítő

Bardi Auto
Miskolc
  • Autóalkatrészek és egyéb kiegészítők értékesítése.
  • Vásárlók kiszolgálása és szakmai tanácsadás.
  • Az alapvető pénzkezelés szabályainak betartása.

Eladó / Pénztáros

zyntern
Miskolc
  • Elvárásokkereskedelemben szerzett 1-3 éves tapasztalatszakirányú kereskedelmi végzettségÁpolt igényes megjelenés, udvarias magatartásvevőorientált…

JYSK - Eladó, raktáros új

zyntern
Miskolc
  • Pozíció leírása / feladatoka jysk első áruházát 1979-ben nyitotta meg dániában, mára 2800 áruháza van világszerte.

Pultos Kiszolgáló

Gulyás Dávid EV.
Miskolc
Követelmények
Pénztárgép kezelése: 1 év
  • Miskolci sörözőbe keresünk, azonnali kezdéssel és vendéglátói tapasztalattal rendelkező, Miskolc és környéki lakosú, pultos kiszolgáló hölgyet!

Asszisztens

Arosa Kereskedelmi és Szolgáltató Kft
Miskolc
  • Az AROSA Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
  • Iktatói, irodai munkakörben szerzett gyakorlat.
  • MS Office programok ismerete (Excel, PowerPoint, Outlook).

Kereskedelmi asszisztens

Rehab-Észak Kft.
Miskolc
  • Társaságunk - 1998-ban történt megalakulása óta - több mint 20 éve végzi tevékenységét az észak-magyarországi régióban.
  • Jelentkezési határidő: 2020-12-31.

MOSOGATÓ / KONYHAI KISEGÍTŐ

AVALON PARK Kft.
Miskolctapolca
  • Közép-Európa legjobb olasz étterme az AVALON RISTORANTE munkatársat keres.
  • Távolsági bérlet 100-% -os térítése;
  • A konyhai személyzet munkájának támogatása;

Gyógyászati segédeszköz forgalmazó – bolti eladó

Miskolc

Textilfeldolgozó új

Referencia Mosodák Zrt.
Miskolc
  • A Referencia Mosodák Zrt. szolgáltatásai hatékony megoldásokat kínálnak megrendelőink számára, textiltisztítás területén.

Pénztár Host / Hostess

Miskolc

Áruösszekészítő

Észak-Kelet Pro-Coop Zrt.
Miskolc
  • Áruösszekészítő munkatársakat keresünk miskolci hűtöttáru raktárunkba.
  • Magas munkabíró képesség Kiemelten precíz munkavégzés 8 órás munkarend vállalása Fizikai…

Üzletvezető helyettes - Miskolc

Miskolc
  • A JYSK első áruházát 1979-ben nyitotta meg Dániában, mára 2800 áruháza van világszerte.
  • Magyarországon 2004 óta van jelen, több mint 80 üzlettel.

Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez