Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Fejér

Rendezés alapja: relevancia - dátum
648 munka 3 oldala

Értékesítési előadó

KITE Zrt.
Sárbogárd
  • A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött.

Karbantartó

Székesfehérvár
  • Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van.

Konyhai kisegítő

VELENCE RESORT&SPA
Velence
  • Minimum 8. általános iskolai végzettség.
  • Nők és férfiak jelentkezését egyaránt várjuk!
  • Hosszú távú munkalehetőség, de alkalmi munkavégzés is megoldható.

Titkárnő

Alföldi Tej Kft
  • Pályázatot hirdet az állás betöltésére.
  • Adminisztratív és szervezési feladatok ellátása, jegyzőkönyvek készítése,.
  • MS Windows felhasználói szintű ismerete.

Ügyfélszolgálati munkatárs

Etyeki Tüzép Kft.
Bicske
  • Telefonon és e-mailen érkező kérdések megválaszolása.
  • MILYEN ISMERETKRE VAN SZÜKSÉGED AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ?
  • MILYEN TULAJDONSÁGOKKAL JÓ, HA RENDELKEZEL?

Bankfióki tanácsadó

  • Erste Bank pályázatot hirdet Bankfióki tanácsadó / Székesfehérvár munkakör betöltésére.
  • A magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel…

Óra-ékszer eladó

Belvárosi Óra, Ékszer Szalon Kft.
  • Tradicionális,belvárosi óra-ékszer szalonba keresünk,ékszerbecsüsi vagy kereskedelmi tapasztalattal rendelkező munkatársat.

Pályamunkás

  • Pályamunkás ismereteidet vonalgondozói szakértelemmel is bővítheted, s így vonalgondozóként is tevékenykedhetsz.
  • Amire a munkakör betöltéséhez szükség van.

Eladó - pénztáros (Székesfehérvár2)

Fressnapf-Hungária Kft.
  • MUNKAVÉGZÉS HELYE: 8000 Székesfehérvár, Holland fasor 1.
  • Érdeklődik a kisállattartással kapcsolatos feladatok iránt.
  • Jelentkezés online vagy postai úton:

Logisztikai asszisztens

Megakrán Nyrt.
Mór
  • Magyar tulajdonú társaságunk speciális emeléstechnikai és gépsor telepítési feladatokat és több, szorosan ehhez a tevékenységekhez kötődő kiegészítő…