állás: Ercsi

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Operátor (mégse)
Állás típusa
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
14 munka 1 oldala
Dunavarsány
  • Jelentkezz nálunk az alábbi pozícióba:
  • Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • 3/3 munkarend, 12 órás munkavégzéssel.
  • Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:
pannonjob
Szigetszentmiklós
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség.
  • Hosszú távon, 2-3 műszak vállalása.
  • Összeszerelési, termelési területen szerzett tapasztalat.
  • Műanyag dobozok gyártásában való részvétel.
  • Félkész és kész termékek előállítása a technológiai utasítások betartásával.
  • A rábízott berendezések előírásszerű kezelése és működésének felügyelete.
IMPC
Biatorbágy
Egyszerű jelentkezés
  • Megbízó partnerünk anyavállalata világszerte ismert amerikai vállalatcsoport, a mezőgazdasági gépek és berendezések területén piacvezető.

Eltávolítottunk 9, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló hirdetést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész