állás: Ercsi

Rendezés alapja: relevancia - dátum
8 munka 1 oldala
Retail Kft.
Szigethalom +4 terület
Egyszerű jelentkezésSürgős
  • Minimum fél éves raktári tapasztalattal rendelkezel, szívesen dolgoznál továbbra is raktári munkakörnyezetben és bírod a pörgést?
Törex Kft.
Szigetszentmiklós
Egyszerű jelentkezés
  • Nemzetközi cég szigetszentmiklósi magasraktárába tolóoszlopos targonca kezelésésében gyakorlott munkatársat keresünk.
  • Kiszedési feladatok végrehajtása PDA-val.
Jobconcept Kft.
Budapest XXI. kerület
  • Partnerünk a XXI. kerületben fémipari termékek, szerszám és formagyártás területén sikereket elérő cég, amely saját csapatának bővítése céljából keresi új…
REIF 2000 Kft
Budaörs
  • AZ INGATLAN ÉRTÉKESÍTÉS MÉG MINDIG AZ EGYIK LEGJÖVEDELMEZŐBB SZAKMA!*.
  • Olyan életformát és szabadságot lehet elérni általa, ami élhetővé teszi egy agilis ember.

Eltávolítottunk 4, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló hirdetést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész