állás: Eger

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
194 munka 4 oldala
RUAG Aerostructures Hungary Zrt.
Eger
A RUAG Aerostructures Hungary Zrt. (a RUAG nemzetközi cégcsoport tagja) induló egri gyára, mely az Airbus A320 és Bombardier CRJ termékcsalád repülogépeihez…
Bódi Bernadett
Eger
Szakmai kihívások egy országos járműjavító cégnél. Fizetés fix alapbér ami a teljesítmény alapján növekedhet.
REGIO Játék
Eger
Az üzlet kereskedelmi tervének megvalósításában való részvétel. A vásárlók udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása, vásárlói reklamációk kezelése.
Feladatok: Munkavezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés Legyártott termékek ellenőrzése Munkaterület tisztán tartása Elvárások: Több műszakos…
MÁV Felépítménykarbantartó és Gépjavító Kft.
Füzesabony
A Területi ingatlankezelési egység hatáskörébe tartozó, MÁV Zrt. Tulajdonában, kezelésében lévő ingatlanok, valamint Nemzeti Eszközkezelő Zrt.
Barta Autó Holding Kft.
Eger
A Barta Autó Holding Kft. A Ford hivatalos egri képviselete, több mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik új és használtautók kereskedelmében.
Omya Hungária Kft
Eger
Nehézgépkezelő munkatársat keres egri bányaüzemébe. Rakodási feladatok elvégzése a bányaüzem területén. A rakodógép gépkezelési utasításának megfelelő indítás,…
A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, a. Területére munkatársat keres az alábbi pozícióba: Sajátgyártott tételek bevételezése és betárazása.
Eger környékén lévő multinacionális partnercégünk számára keresünk Betanított Gépkezelő pozícióba jelölteket az alábbi feltételekkel:
Kovács Tüzép Kft.
Eger
Az egri újHáz Centrum-ot üzemeltető Kovács Tüzép Kft értékesítő-lakberendező kollégát keres bemutatótermébe magas kereseti lehetőséggel!