állás: Dunaharaszti

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Randstad (mégse)
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
345 munka 1 oldala
Randstad
Alsónémedi
  • Supporting the FCO and the COO of the company.
  • Creating notes and presentations in English and Hungarian too.
  • Organizing trips (for the management team too).
Randstad
Dunaharaszti
  • Termelő berendezések üzembe helyezése, időszakos és eseti karbantartása, megfelelő működésének fenntartása.
  • Folyamat fejlesztési tervek, igények kivitelezése.
Randstad
Törökbálint
  • Folyamatban lévő vagy befejezett pénzügyi OKJ-s képzés.
Randstad
Alsónémedi
  • A pénzügyi igazgató és az ügyvezető támogatása.
  • Jegyzőkönyvek, kivonatok, prezentációk készítése (magyar és angol nyelven).
  • Kedvező alapbér és juttatási csomag:
Randstad
Budapest
  • Adminisztratív feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése.
  • Kimenő és bejövő posta és küldemények kezelése, iktatása.
  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag:
Randstad
Budapest
  • Handling daily volume/target of transactions.
  • Resolving customer queries via e-mail or phone.
  • Adhering to standard operating procedures/training manuals while…
Randstad
Budaörs
  • SUN (ERP) szoftverben való munkavégzés.
  • Részvétel az SAP bevezetése projektben.
  • 2-3 év hasonló munkakörben eltöltött szakmai tapasztalat.
Randstad
Budaörs
  • Act as the key interface between the customer and all relevant divisions.
  • Support long term company objectives and strengthen the brands market position.
Randstad
  • Laboratóriumi mérések végzése a gyártás teljes folyamata alatt a megadott utasítások alapján.
  • Adatok szolgáltatása a riportok elkészítéséhez.
Randstad
Budapest XII. kerület
  • Ügy és ügyféllel kapcsolatos adminisztratív tevékenységek ellátása.
  • Aktív részvétel a szakcsoport számlázási folyamataiban.
  • A német, mint második idegen nyelv.