állás: Dunaújváros

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
219 munka 7 oldala
Dunaújvárosi Egyetem
Dunaújváros
  • A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992.
  • A vezetői megbízás határozott időre, 1 év-ig szól.
  • Fejér megye, 2400 Dunaújváros, Táncsics Mihály utca 1/A.
Dunaújváros
  • Társadalomtudományi Intézet Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék.
  • A pályázat elbírálásának módja, rendje:
Whc
Kunszentmiklós
  • Szeretnél egy stabil hosszú távú munkahelyen dolgozni?
  • Nincs targoncás jogosítványod, de raktározásban van már tapasztalatod?
Beef Farmer Kft.
Sárbogárd
  • Várunk Téged, ha komoly szakmai célokat tűztél ki magadnak,.
  • Szereted az ötletgazdag csapatmunkát, vágysz egy kreatívan kialakított feladatkörre.
Hankook Tire Magyarország Kft.
Dunaújváros
  • Cégünk, a Hankook Tire Magyarország Kft., jelenleg az ország egyik legjelentősebb beruházója, az abroncsipar 7.
  • Termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat.
Pannonia Bio Zrt.
Dunaföldvár
  • Műszakvezető munkakörbe keres új kollégát Európa legnagyobb etanol gyártó üzemébe, amely a 2012-es gyárindulás óta folyamatosan bővül (a gyár teljes létszáma ma…
Sárbogárd
  • Érdekel a villamosság, és megvan hozzá a középfokú szakirányú végzettséged?
  • Energiaellátási területünkön villamoshálózat szerelő majd villamoshálózat felmérő is…
Pusztaszabolcsi Polgármesteri Hivatal
Pusztaszabolcs
  • A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011.
  • Fejér megye, 2490 Pusztaszabolcs, Velencei út 2.
  • A munkakör betöltője által ellátandó feladatkörök:
  • Szereted a kihívást és szívesen viselnél vasutas egyenruhát?
  • Forgalmi szolgálattevőnek már középfokú iskolai végzettséggel is csatlakozhatsz hozzánk.
Sárbogárd
  • Szívesen dolgozol a szabadban és nem félsz a magasban, szereted a mozgalmas munkavégzést?
  • Ha igen, jelentkezz hozzánk felsővezeték szerelőnek.