Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Dabas

Rendezés alapja: relevancia - dátum
32 munka 1 oldala
  • A beérkező telefonhívások megválaszolása magyar és angol nyelven a magas minőségi elvárásoknak megfelelően.
  • Küldemények nyomonkövetése, kézbesítéshez szükséges…
  • Eszközök, berendezések takarítása, rendben tartása.
  • Üzemi takarítási feladatok ellátásában szerzett tapasztalat.
  • Bejelentett havi fix 180.000 Ft fizetés.
  • A nyersanyagok szakszerű tisztítása, feldolgozásra előkészítése.
  • A csomagológépről érkező csomagok elszedése.
  • Önálló munkavégzés, jó számolási készség.
  • Beérkező termékek ellenőrzése, be-, kitárolása tárhelyre.
  • Áruátvételben és kiadásban való részvétel.
  • Előny a targoncavezetői jogosítvány, de nem feltétel.
Alsónémedi
  • Raktári informatikai eszközök kezelése (szkenner).
  • Raktáros gyakorlat és targoncás jogosítvány előnyt jelent.
  • 0-8 C közötti munkavégzés.
Egyszerű jelentkezés
  • Bruttó 35.000 Ft értékű cafeteria.
  • Az önéletrajzokat a csaba.holbusz@manpower.hu email címre várjuk bérigény megjelölésével.
Dunavarsány
  • Automata és félautomata gépek mellett történő munkavégzés.
  • Versenyképes fizetés + Cafeteria (már az első hónaptól).
Dunavarsány
  • Versenyképes fizetés + Cafeteria (már az első hónaptól) + Hűségbonusz.
Kiskunlacháza
  • Gépsoron történő betanított munkák elvégzése.
  • Hasonló helyen végzett gyakorlat előnyt jelent.
  • Minden második szombat délelőtti munkarendben.