állás: Dévaványa

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
40 munka 2 oldala
Prohumán 2004 Kft.
Gyomaendrőd
  • Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a megadott elérhetőségre.
  • Havi fizetés és az átlagnál magasabb juttatási csomag!
  • Partnerünk gépkezelő pozícióba felvételt hirdet!
  • Vegyél részt TE is több különböző termék, gyártási…
Boschung EJT Kft.
Dévaványa
  • Felsőfokú jármű- vagy gépészmérnöki végzettség.
  • Termelésirányításban szerzett vezetői tapasztalat hasonló területen.
  • MS Office felhasználó szintű ismerete.
KÖRÖS-KERÁMIA Kft.
Gyomaendrőd
  • Családi vállalkozásunkban mindennap azért dolgozunk, hogy vásárlóink álmát megvalósítsuk.
  • Hiszünk abban, hogy ez csak egy vidám, kiváló csapatban működhet.
Gyomaendrőd
Feladatok: gépjárművek mérlegelése raktározási munkák koordinálása mintavételezés részvétel a labor munkájában Elvárások: határozott fellépés jó kommunikációs…
Henkel AG
Körösladány
  • Hungary, Körösladány, Laundry & Home Care.
  • HENKEL IS FOR THOSE WHO STEP UP.
  • At Henkel, you can make a difference and craft your career.
Dévaványa
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás.
  • Kimutatások, havi jelentések készítése a vezetőség részére.
  • Egyéb könyvelés munkáját segítő feladatok.
Henkel AG
Körösladány
  • Vegyél részt TE is több különböző termék, gyártási folyamatában!
  • Feladatok:- Gyártási alapanyagok keverése, termelési utasítások alapján.
Tófalvi Géza
Gyomaendrőd
  • Hidak- és felüljárók építésével és felújításával foglalkozó cég, munkatársakat keres, hosszútávra.
  • Vasbeton szerkezetek (zsaluzás, vasszerelés, betonozás)…