állás: Dévaványa

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Gyomaendrőd (mégse)
Állás típusa
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
11 munka 1 oldala
Prohumán 2004 Kft.
Gyomaendrőd
  • Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a megadott elérhetőségre.
Boschung EJT Kft.
Gyomaendrőd
  • Szakirányú iskolai végzettség (autószerelő, technikus, mezőgazdasági gépszerelő).
  • Nyugati teherautó szerelésben szerzett tapasztalat (MAN, Volvo, Mercedes).
Gyomaendrőd
Feladatok: gépjárművek mérlegelése raktározási munkák koordinálása mintavételezés részvétel a labor munkájában Elvárások: határozott fellépés jó kommunikációs…
Gyomaendrőd
  • Szakirányú iskolai végzettség (autószerelő, technikus,.
  • Nyugati teherautó szerelésben szerzett tapasztalat (MAN, Volvo,.
Gyomaendrőd
  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony).
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben.
Gyomaendrőd
  • Együttműködés a projektek során a kapcsolódó területeken dolgozó.
  • Gyártástechnológiában szerzett vezetői tapasztalat hasonló területen.
KÖRÖS-KERÁMIA Kft.
Gyomaendrőd
  • Családi vállalkozásunkban mindennap azért dolgozunk, hogy vásárlóink álmát megvalósítsuk.
  • Hiszünk abban, hogy ez csak egy vidám, kiváló csapatban működhet.
Tófalvi Géza
Gyomaendrőd
  • Hidak- és felüljárók építésével és felújításával foglalkozó cég, munkatársakat keres, hosszútávra.
  • Vasbeton szerkezetek (zsaluzás, vasszerelés, betonozás)…
HSA Kft.
Gyomaendrőd
  • Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát.
  • Bővebb információ a 06 30 526 8602-es telefonszámon keresztül kérhető!
Office Trió Kft
Gyomaendrőd
Egyszerű jelentkezés
  • HENTESEKET, CSONTOZÓKAT KERESÜNK SVÁJCI PARTNERÜNK RÉSZÉRE.
  • A DLF Personal AG több éve foglalkozik munkaerő-kölcsönzéssel Svájc területén.