Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
18 122 munka 2 oldala
TransferWise
Budapest
We're looking for a Portuguese speaking Customer Support Associate to join our growing team in Budapest, Hungary. Must be legally authorized to work in Hungary.
REGIO Játék
Budapest
Feladataid lesznek: Termékleírások készítése és karbantartása Termékképek kiválasztása és felöltése Karácsonyi szezonban besegítés a megrendelések…
Kovend 61
Budapest XVII. kerület
Legalább 2-3 éves irodai tapasztalat. MS Office (Word, Excel, Outlook) programok magabiztos használata. Pontos, precíz, határidőre történő munkavégzés.
OSPITE KFT.
Budapest
Trófea Grill Étterem Újbuda Munkavégzés helye: Dolgozói nyilvántartások vezetése és a rendszerben történő naprakész rögzítése.
Pepco Hungary Kft.
Gödöllő +7 terület
A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele. A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával.
dm drogerie markt
Budapest +1 terület
Szakszerű tanácsadás nyújtása a vásárlóknak. Pontos készletszámolás, leltározásban való részvétel. Sportolási lehetőségek támogatása különböző formában.
Budapest
We're looking for a Romanian speaking Customer Support Associate to join our growing team in Budapest, Hungary. Must be legally authorized to work in Hungary.
Budapest
Gyorsan vagy képes jó kapcsolatot kialakítani az emberekkel, udvariasan és barátságosan kommunikálsz. Asszertív vagy, mersz döntéseket hozni és megőrzöd a…
MASCO Kft
Budapest
Magyarország egyik legnagyobb biztonságtechnikai és kapuautomatikai nagykereskedelemmel és kiskereskedelemmel foglalkozó cége vagyunk.
Regio Kft.
Budakalász +1 terület
A mindennapjaid része a játék? Könnyen megtalálod a közös hangot a gyerekekkel és a szüleikkel is? A REGIO JÁTÉK több, mint 25 éve segíti a következő nemzedék…