állás: Csömör

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Budapest VIII. kerület (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
67 munka 4 oldala
Prodiák
Budapest VIII. kerület
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony.
  • Heti 20-30 óra vállalása november hónapban.
  • Bruttó 1100 Ft/óra, azaz nettó 935 Ft.
Feladatok: folyamatos leltárak elvégzése leltárak dokumentálása Elvárások: 8. általános Amit kínálunk: bejelentett, szerződéses jogviszony Munkatapasztalat:…
  • Irodahelyiségek, folyosók, vizesblokkok napi takarítása és tisztán tartása.
  • Takarítószerek mennyiségének figyelése, fogyásuk jelzése.
  • Határozatlan idejű szerződés, teljes bejelentés.
  • Fix alapbér + teljesítményarányos, versenyképes juttatás + cafatéira, Kb. nettó: 180-200.000 Ft átlagosan!
  • Szakirányú végzettség (bankszakmai, banki ügyintéző, PSZÁF tanúsítvány, stb).
  • Banki vagy pénzügyi képzettség (pszáf, boi).
Bugyinszki Edit
  • Takaíró kollégát keresünk intézményünkbe, határozatlan időre, teljes munkaidőben.
  • Feladatok: Az épület, valamint az udvar és az utcai járdaszakasz takarítása,…
Áron Gölles
  • Raktáros munkalehetőség Budapesten VIII. kerület Orczy úti autóalkatrész-forgalmazó partnercégünknél!
  • Bejövő áru fogadása és beraktározása.
  • A cég vállalja a teljes betanítást.
  • Választható: 4, 6, 8 órás munkavégzés.
  • Tudja vállalni vagy a Délutános vagy az Éjszakás műszakokat!
String and Calls kft
200 000-220 000 Ft havonta
  • Telefonos ügyfél koordinátor pozícióba munkatársakat keresünk, azonnali kezdéssel..
  • Budapest VIII. kerülete Corvin negyed.
Egyszerű jelentkezés
Berger Házak Zrt
170 000-200 000 Ft havonta
  • Aktív, profi kommunikáció ügyfeleinkkel telefonon, chaten, e-mailben.
  • Ügyfeleink szakmai tájékoztatása, lehetséges vásárlóink igényeinek feltérképezése.