Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Manpower (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Csömör

138 munka 5 oldala
  • Collaborating with different teams across EZ offices on assignments, e.g., building target list of companies, identifying potential candidates for the…
Budapest XIII. kerület
  • A cég által forgalmazott termékek precíz, tételes átvétele, átadása, fel- illetve.
  • Lepakolása a gépjárműről, áruátadásnál, átvételnél a szükséges dokumentáció.
  • A minőségi utaskiszolgálás kereteinek fenntartása ?
  • A légitársaságok kiemelt utasainak fogadása a váróban, majd kínálat biztosítása számukra a nap folyamá.
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel; új értékesítési lehetőségek felkutatása, országos lefedettséggel.
  • A kitűzött eladási mutatók és a célok elérése.
Budapest IV. kerület +1 terület
  • Egy műszakos munkarend (10-18).
  • Villanyszerelési feladatok , reklámberendezések javítása munkalapok alapján.
  • Berendezések állapotának ellenőrzése , hibalapok felvétele , állapotrögzítés…
  • Előkészítő és befejező munkálatok felügyelete.
  • 2 műszakos váltott munkarend vállalása: hétfőtől péntekig 6:00-14:00, 14:00-22:00.
  • Bruttó 200 000 HUF/hó.
  • Beérkező termékek ellenőrzése, be-, kitárolása tárhelyre.
  • Áruátvételben és kiadásban való részvétel.
  • Előny a targoncavezetői jogosítvány, de nem feltétel.
  • Eszközök, berendezések takarítása, rendben tartása.
  • Üzemi takarítási feladatok ellátásában szerzett tapasztalat.
  • Bejelentett havi fix 180.000 Ft fizetés.
  • Rugalmas munkaidő (hétfőtől péntekig, alkalmanként szombati munkavégzés).
  • OKJ-s bizonyítvány megszerzésére lehetőség.