Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
1 163 munka 4 oldala
Székesfehérvár
  • Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van.
HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.
Tatabánya
  • Munkaerő toborzása, kiválasztás, felvételek teljes körű intézése.
  • Kapcsolattartás a munkaerő kölcsönző cégekkel.
  • Új belépők részére bevezető oktatás megtartása.
FEJÉRVÍZ ZRt.
  • A Fejérvíz ZRt központi irodaházának takarítására munkatársat keres.
  • Feladatok: - különböző helységek irodák, mosdók, mellékhelységek, fürdők takarítása, a…
ALPLA Műanyag Csomagolóipari Kft.
Tatabánya
  • Azok a feladatok, amiket örömmel végez.
  • Különböző termékek ellenőrzése azok vizsgálati tervében foglaltak szerint.
MVM group
Bicske
  • December 1-jével kezdte meg működését.
  • Jogutódlás révén az MVM OVIT Zrt. távvezetéki és alállomási tevékenységét vette át.
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat.
MVM group
Bicske
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat.
TRIUMPH INTERNATIONAL Budapest Kereskedelmi Kft.
  • A sloggi® valódi kényelmet nyújt az emberek mindennapi életében azáltal, hogy a leginnovatívabb fehérneműket készíti a világon.
  • Támogatja az ügyfélmenedzsert az értékesítési feladatok ellátásában;
  • Végrehajtja és dokumentálja az folyószámla-tranzakciókat;
SUEZ
Oroszlány
  • A modulgyártás megelőző és hibaelhárító karbantartási feladatainak elvégzése, géphiba miatti állásidő csökkentése.
  • Angol nyelv ismerete előny.
  • A területén dolgozó operátorok, cellavezetők, kulcsoperátorok irányítása, munkájuk felügyelete, a termelési és minőségi célok maradéktalan betartatása.