Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Csákvár

Rendezés alapja: relevancia - dátum
14 munka 1 oldala

Összeszerelő operátor

  • Gyors felvételi folyamat, gyors munkába állás.
  • Autoelektronikai partnerünk tiszta és klimatizált üzemébe keresünk dolgozókat hosszú távra.

Porfestő szakember új

  • Nyitottság az új feladatokra, megbízhatóság.
  • Alkatrészek festés előtti maszkolása / kitakarása.
  • Szükség esetén esztétikai hibák kezelése, önellenőrzés.

Raktáros

  • Partnerünk különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára…

Vegyész technikus

  • Vegyipari technikusi végzettség, min. középfokú vegyész végzettség,.
  • Nyelvismeret (angol és/vagy német).

Operátor - 2 vagy 3 műszak

  • Nem szereted a nagy multikat?
  • Dolgozz egy kisebb cégnél, családias környezetben, 2 vagy 3 műszakban.
  • Operátor - 2 vagy 3 műszak.

Termelési munkatárs

  • Üzemanyag közvetítő berendezések gyártásával foglalkozó céghez keresünk tapasztalt és pályakezdő összeszerelőket egyaránt.
  • Bónuszok (már akár havi szinten is!).

CNC gépkezelő és betanított gépkezelő

  • Dolgozz egy kis cégnél, családias környezetben, 2 műszakban.
  • CNC gépkezelő és betanított gépkezelő.
  • CNC gépkezelő, gépi forgácsoló végzettség.

SMT gépkezelő

Gépkiszolgáló operátor

  • Munkatársakat keresünk édesipari partnercégünk részére folyamatos 3 műszakos munkarendbe Székesfehérvárra.
  • Br. 100.000 Ft belépési bónusz.

Hegesztőmérnök

  • Angol vagy német kommunikációképes nyelvtudás.
  • Vasúti alkatrészgyártásban szerzett tapasztalat, az EN 15085-2 szabvány előírásainak ismerete előny.
Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez
Állásértesítő létrehozásával, vagy ajánlott állások értesítő aktiválásával elfogadja feltételeinket. Beleegyezését bármikor módosíthatja a feltételeinkben leírt módon, vagy leiratkozhat!