állás: Csákvár

Rendezés alapja: relevancia - dátum
20 munka 2 oldala
MADS
Székesfehérvár
  • És ehhez kapcsolódó egyéb feladat ellátása.
  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok…
  • Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van.
Randstad
  • Termék minőségének biztosítása a gyártás közben.
  • Termelő gépek kiszolgálása munkautasítások alapján.
  • Működési probléma esetén azonnali jelzés az illetékesnek.
Randstad
  • A gyár gépparkjának mechanikus karbantartása, ellenőrzése.
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban.
  • Karbantartási és gépalkatrészel beazonosítása, kezelése.
Randstad
Tatabánya
Egyszerű jelentkezés
  • Laborvizsgálatok, kémiai vizsgálatok előkészítése, elvégzése.
  • Laboratóriumi tevékenységekben való részvétel (pl.: anyagtulajdonságok elemzése).
Randstad
  • Így néz ki egy napi munkanapod:
  • A vállalat gépparkjának elektromos karbantartása, ellenőrzése.
  • Altív részvétel a megelőző karbantartásban.
Randstad
Tatabánya
  • 2-12 t/h közötti tömegáramú kazán előkészítése.
  • Kazántechnikai berendezések, kazánkiszolgáló rendszerek üzemeltetése.
  • Ív és TIG hegesztési készségek.
Randstad
  • Vállalat területén lévő gáztüzelő berendezések (pl. olvasztó- és öntőkemencék) üzemvitelét biztosítod, karbantartásukat végzed, elhárítod az üzemzavarokat.
Waberer's-Szemerey Logisztika Kft.
Fejér
  • Tehergépkocsikkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.
  • II.osztályú darabárus ADR vizsga.
  • 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Eltávolítottunk 1, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló bejegyzést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész