állás: Budapest XVII. kerület

Rendezés alapja: relevancia - dátum
149 munka 5 oldala
Prohumán 2004 Kft.
Szigetszentmiklós
  • A megfelelő csomagolási mód biztosítása.
  • Versenyképes bérezés + cafeteria + műszakpótlék + teljesítménybónusz.
Parsa Beauty Trading Kft.
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és az értékesítésben dolgozó kollégákkal a napi szintű üzleti ügyekben.
  • Az értékesítési adatok célorientált értékelése.
  • Bankautomaták, önkiszolgáló pénztárak, pos-terminálok összeszerelése.
  • Részfolyamatok, részfeladatok elvégzése a gyártás során.
  • Napi riportok elkészítésében való részvétel.
  • Logisztikában, raktári adminisztrációban szerzett tapasztalat,.
  • 2 műszakos munkarend vállalása: 6:00-14:30 és 14:30…
NATUR - ROST Kft.
  • 1994-ben alakult élelmiszer nagykereskedés vagyunk Szigetszentmiklóson.
  • 25 éve stabilan működünk a piacon.
  • Egyetlen tulajdonos és egyetlen ügyvezető.
Penny Market Kft.
  • Vállaljon részt Ön is sikereinkben!
  • Vállalatunk, a Penny Market Kft.
  • (www.penny.hu) Magyarország egyik vezető, immár 1996 óta folyamatosan bővülő diszkontlánca,…
BÍRÓ ZRT.
  • Keres munkatársat dísznövény-szaporítóanyag és üvegházi kultúrákkal foglalkozó üzemébe Szigetszentmiklóson:
  • Fő tevékenységünk: egy-kétnyári- és virágzó cserepes…
MŰISZ Iskolaszövetkezet
  • Szigetszentmiklósi munkahelyre várunk jelentkezőket, hosszútávra.
  • Excel táblák összeállítása, kezelése, - iratok rendezése, szkennelése, lefűzése.
Work Force kft.
  • Szeretnél ingyenesen targoncás jogosítványt szerezni?
  • Rád vár a lehetőség, hogy Komissiózó munkatársunkként ebben is részesülj!