Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Budapest XVI. kerület

Rendezés alapja: relevancia - dátum
8 munka 1 oldala

Villanyszerelő

NIVELCO zRt.
Budapest
  • A NIVELCO Ipari Elktronika Zrt. egy csaknem 40 éve fennálló, és megalakulása óta folyamatosan bővülő, magyar tulajdonú, újpesti székhelyű részvénytársaság, mely…

Villanyszerelő új

Service Flow Kft.
Budapest
  • VILLANYSZERELŐ munkatársat keresünk Budapest VIII. kerületébe!
  • Középfeszültségű és kisfeszültségű hálózatok karbantartása.
  • Bérezés: Nettó 250.000 Ft/hó.

villanyszerelő új

  • Műszerész végzettség (elektronikai, mechanikai, biztosítóberendezés műszerész).
  • Erősáramú villamos berendezések üzemeltetése területén szerzett tapasztalat.

M.E.N.T.O.N. Jobs Kft.
Budapest
  • Változatos feladatokra lehet számítani, például: tartályok, autoklávok és töltőgépek illetve az épület felügyeleti rendszerekhez kapcsolódó érzékelő és…

DELTA PLUS Kft.
Budapest
  • A Delta Plus Kft. az építőipar egyik dinamikusan fejlődő vállalata.
  • Építőipari, villamos szakipari szerelési feladatok (kábeltálcázás, kábelhúzás, elosztó kötés…

PROFORM ZRt.
Budapest
  • A Proform cégcsoport azonnali kezdéssel Villanyszerelő munkatársat keres teljes munkaidőben.
  • Munkavállalóinknak határozatlan idejű szerződést kínálunk.

LEXCOM Electrics Zrt.
Budapest
  • Budapesti cégünk villanyszerelő munkatársat keres bevásárlóközpont műszaki üzemeltetésre.
  • Feladatok:Bevásárlóközpont üzemeltetésén 24 órás szolgálat.

DÓMVILL szer Kft.
Budapest
  • A Dómvill Szer Kft egy folyamatosan bővülő cég , mely az épületvillamosság területén komoly referenciákkal rendelkezik .
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez