Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Budapest XVI. kerület

Rendezés alapja: relevancia - dátum
82 munka 2 oldala
Ford Petrányi
Budapest
  • Raktárunkba beérkező alkatrész termékek átvétele, a hozzá kapcsolódó dokumentumon való rögzítése és a meghatározott tárhelyre történő mozgatása.
Bravogroup Holding
Budapest
  • Bejövő áru ellenőrzése, átvétele, kezelése.
  • A termékek ellátása jótállási jeggyel, forgalmazói matricával.
  • Tűz- és munkavédelmi szabályok betartása.
FŐVÁROSI ÖNKORMÁNYZAT KÚTVÖLGYI ÚTI IDŐSEK OTTHONA
Budapest
  • XII. kerületi, önkormányzati hatáskör alá tartozó idősotthon felvesz raktárost.
  • Jelentkezni e-mailben lehet fényképes szakmai önéletrajzzal.
Volánbusz
Érd +1 terület
  • A raktár ellátási területéhez tartozó anyagok rendelése, átvétele, nyilvántartása,.
  • Szakszerű tárolása, különös tekintettel a beérkezett anyagok minőségének…
Elektro Profi Kereskedelmi Kft.
Budapest
  • Előnyt jelent,de nem feltétel:
  • A jelentkezéseket kérjük fényképes önéletrajz és bérigény megjelölésével küldjék!
  • 1-3 év szakmai tapasztalat.
ANY Security Printing House
Budapest X. kerület
  • Legyél Te az új raktáros kollégánk!
  • Jelentkezz az ANY Biztonsági Nyomdához, ha szeretnél egy stabil cégnél dolgozni, ahol megbecsülik a munkádat!
Biomark Kft.
Budapest
  • Magyarország egy vezető élelmiszer forgalmazással foglalkozó cége XVII. kerületi telephelyére munkatársakat keres!
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Postaautó Duna zrt.
Budapest
  • Azonnali kezdéssel keresünk autóalkatrész ismeretekkel rendelkező munkatársat alkatrész ellátás és raktározás fő pozícióba.
  • Egyéb ad-hoc feladatok elvégzése.
Testo kft.
Budapest
  • A Testo világszinten piacvezető a hordozható és telepített mérési megoldások szakterületén.
  • 32 leányvállalatában több mint 3000 munkatárs végez szerte a Földön…
Delta Informatika Zrt.
Budapest
  • Raktározáshoz, kiadáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása számítógépes készletnyilvántartó programban.