állás: Budapest XV. kerület

Rendezés alapja: relevancia - dátum
135 munka 1 oldala
Reklámajándék.hu Kft.
Budapest
  • 29 éve sikeres, 3 milliárd forint forgalmú, magyar tulajdonú cégcsoportunk 100 fős „aranycsapatának” továbberősítésére, budapesti munkavégzésre keres:
Bardi Auto
Budapest
  • Alkatrészek összekészítése, szedési listák alapján.
  • Állandó délelőttös vagy délutános műszak közötti választási lehetőség.
Vöröskő Kft. - Euronics
Budakalász
  • Ha rendelkezel raktáros munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk.
  • Küldd el jelentkezésed raktáros állásajánlatunkra!
Caffe&Co. Hungary Kft.
Budapest XI. kerület +1 terület
  • Budapest 11. kerületi, háztartási kis- és nagy gépekkel foglalkozó cég raktárába keresünk fiatalos, lendületes munkatársat.feladatok: Áruk mozgatása (átvétel,…
Petrányi-Autó Kft.
Budapest
  • Ha érdekel az autók világa, erősséged a precizitás és szívesen dolgoznál raktározási területen, Téged várunk!
  • Az alábbi feladatok várnak Rád:
Electronic-System Kft.
Budapest
  • Tekintse meg weboldalunkat door-system , hogy megismerhesse milyen termékekkel foglalkozunk , ezen termékek raktári árúkiadásához keresünk kollégát.
G'ROBY Centrum Kft.
Budapest
  • G’Roby Élelmiszerkereskedelmi Céghálózat, raktáros munkakörbe keres munkavállalókat.
  • A termékek fogyaszthatósági idejének figyelése.
Budapest XV. kerület +1 terület
  • A beszállítóktól beérkező készlencsék átvétele és elhelyezése a raktárban.
  • A raktár rendbe tétele, a rend fenntartása.
  • 1 műszakos munkarend (07:00-15:00).
Kerítésrendszerek Kft.
Budapest
  • 8 órás bejelentett munka, - továbbképzési támogatás, - azonnali kezdés, - hosszútávú munkakör, - családias hangulat.
  • Fizetés: bruttó 300 000 Ft.
Columbus Klímaértékesítő Kft.
Nagytarcsa
  • Számítógépes program kezelése kiváló fizikai erőnlét, jó teherbírás.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Hosszú távú munkalehetőség Stabil cégháttér Fiatalos,…