állás: Budapest XIII. kerület

Rendezés alapja: relevancia - dátum
59 munka 5 oldala
Randstad
Budapest
  • Régiós szerelőként az alábbi feladatokban vehetsz részt:
  • A villamos-energia elosztó hálózaton végzett villanyszerelői tevékenység, amelyet terepi számítógépes…
BRTK
Budapest VII. kerület
Egyszerű jelentkezésSürgős
  • Azonnali kezdéssel villanyszerelő kollégát keresünk.
  • Budapesti munkavégzés, állandó, bejelentett állás, korrekt bérezés.
BKV Vasúti Járműjavító Kft.
Budapest
Egyszerű jelentkezés
  • Épületek belső elektromos hálózatának feltárása, javítása.
  • Szerszámgépek és berendezések felmerülő hibáinak feltárása, javítása.
  • 1106 Budapest, Fehér út 1/b.
FAVIS Group Kft.
Budapest
  • A FAVIS cégcsoport építőipari üzletágához keresünk villanyszerelőt akár azonnali kezdéssel!
  • Ingatlanon belül villanyszerelési munka végzése.
TINTI Kft.
Budapest
  • Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete.
  • Amennyiben megfelel az elvárásoknak és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát…
Heim Pál
Budapest
  • Kórház erősáramú villamos rendszereinek karbantartása, javítása, cseréje és felújítása.
  • Felmerülő igény esetén gyengeáramú rendszerekben az erősáramúval azonos…
Wagner Solar Hungária Kft.
Dunakeszi
  • A Wagner Solar Hungária Kft. villanyszerelő munkatársat keres azonnali kezdéssel.
  • Hőszivattyús / gépészeti rendszerek telepítésében való részvétel.
Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet
Budapest
  • Intézmény neve*: Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet.
  • Elvárt tapasztalat: 2-3 év szakmai tapasztalat előnyt jelent.
NCT Ipari Elektronikai Kft.
Taksony
  • CNC szerszámgépek dokumentáció szerinti elektromos szerelése, kábelezése.
  • Biztos munkahely, amire hosszú távon lehet számítani.
Merat Kft.
Budapest
  • Ipari folyamatirányító rendszerekhez kapcsolódó villamos hálózatok telepítésére, javítására, karbantartására keresünk villanyszerelő kollégát.