Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Teljes munkaidő (mégse) Konyhai kisegítő (mégse) összes visszavonása
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Budapest XIII. kerület

39 munka 1 oldala
NAGYMEZŐ BISZTRÓ KFT
Budapest
  • Konyhai kisegítőt, mosogatót keresünk azonnali kezdéssel belvárosi étterembe szimpatikus, jó munkabírású hölgy vagy úr személyében.
  • Szeret és akar is dolgozni.
FH Gasztro Kft.
Budapest
  • Dinamikusan fejlődő, hosszú távon tervező közétkeztető cég pest belvárosában és Budakeszin lévő konyháira konyhai kisegítő, mosogató munkatársakat keres.
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat, közétkeztetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent;
Szent II. János Pál Iskola Központ
Budapest
  • Az iskola tálalókonyhájában hétköznap 10-14, 10-16, 10-18 óra között, mosogatás, takarítás, mosás, vasalás.
Napköziotthonos Óvoda - Pilisszántó
Budapest
  • A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992.
  • Pest megye, 2095 Pilisszántó, Kossuth L.
  • A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok…
Winad Gastro Kft.
Budapest
  • Csepeli étterem jó megközelíthetőséggel (jó tömegközlekedés) keres hosszú távra kollégákat konyhai kisegítő munkakörbe.
  • 1214 Budapest, Kossuth Lajos utca 117.
Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Ottho...
Budapest
  • A Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona konyhai kisegítőket keres.
  • Egyéb konyhai feladatok ellátása (mosogatás, takarítás),.
Julienne Kft.
Budaörs +1 terület
  • Budapesti központú cég konyhai kisegítőket keres az alábbi feladatokra:
Pannon Menza Kft.
Budapest
  • Ha szeretne egy stabil hátterű, magyar tulajdonú cégnél dolgozni, ahol hosszútávra tervezhet, jelentkezzen hozzánk!
Budapest
  • A munka változatos és sokszínű.
  • A meghírdetett állás hosszútávra szól.
  • Fiatalos nyugdíjast is szívesen látunk.
  • Versenyképes fizetés, helyben étkezés, cafetéria.