Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Teljes munkaidő (mégse) Vecsés (mégse) összes visszavonása
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Budapest XIII. kerület

80 munka 2 oldala
Expeditors NL
Vecsés
  • Expeditors International, with a worldwide presence of over 13.000 logistics specialistsin more than 250 offices continue to expand.
Gemini HR Kft
Vecsés
  • Fontos, hogy rendelkezz targoncavezetői bizonyítvánnyal (OKJ) illetve új fajta jogosítvánnyal (3324-es kategória).
Kangaroo Group Kft
Vecsés
  • Szolgáltató cég Üllőn található Logisztikai Központtal rendelkező multinacionális partnercége számára áruösszekészítő munkatársakat keres teljes munkaidőbe, jó…
Országos Dohányboltellátó Kft.
Vecsés
  • Cégünk, a magyarországi dohányboltok kizárólagos kiskereskedelmi ellátója, munkatársakat keres vecsési telephelyére.
  • 2 műszakos munkarend vállalása(műszak vége:
BARANYAI MÉRNÖKIRODA KFT.
Vecsés
  • Vecsési telephelyére szerkezeti lakatos / hegesztő pozícióba új fő állású munkatársat keres, akár azonnali munkakezdéssel.
Instalent
Vecsés
  • Beérkező szállítmányok fogadása, raktári kezelése.
  • Visszáruk, selejtek, sérült termékek kezelés.
  • Cimkézési és csomagolási feladatok ellátása.
Instalent
Vecsés
  • A Junior Property Manager feladatai lesznek, amellett hogy eltanulja a szakma alapjait a Senior Managerektől...:
  • Érdeklődő és tanulni vágyó természet.
Instalent
Vecsés
  • Vezető márkák forgalmazásával foglalkozó cég keres új munkatársakat RAKTÁROS-TARGONCÁS munkakörre, azonnali kezdéssel.
Prohumán 2004 Kft.
Vecsés
  • Netto 1085 a Kiszedő/csomagolók részére és 1250 Ft/óra az Árufeltöltő részére.
  • Amennyiben megfelel az elvárásoknak, kérjük, kattintson a jelentkezés gombra,…
JUSEC Kft.
Vecsés
  • Stabil háttérrel rendelkező, közel 19 éve a piacon sikeresen működő vagyonvédelmi cég vecsési székhelyére.