állás: Budapest XIII. kerület

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Gyál (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
63 munka 5 oldala
  • Eszközök, berendezések takarítása, rendben tartása.
  • Üzemi takarítási feladatok ellátásában szerzett tapasztalat.
  • Bejelentett havi fix 180.000 Ft fizetés.
  • Gyere hozzánk dolgozni, ha szeretnél egy biztos munkahelyet, megvan a jogosítványod vezetőállásos targoncára és szeretnéd is használni!
Starjobs Magyarország
Gyál
  • Nemzetközileg is elismert raktározási, szállítmányozási technikával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársakat.
  • Megváltozott munkaképességű munkavállalókat keresünk érvényes szakvéleménnyel és határozattal komissiózási feladatok ellátására.
  • Hibás elektronikai eszközökön hibaanalízisek végzése.
  • Középfokú műszaki vagy számítástechnikai szakirányú végzettség, vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat…
  • 3 műszak vállalása (hétfőtől péntekig, 06-14, 14-22, 22-06).
  • Alapszintű számítógépes ismeret (Excel, Outlook).
  • Stabil munkahely, határozatlan idejű szerződés.
Kangaroo Group
Gyál
Egyszerű jelentkezés
  • Szolgáltató cég Gyálon található Logisztikai Központtal rendelkező multinacionális partnercége számára targoncavezető munkatársakat keres teljes munkaidőbe,…
HR WORK OUT KFT
Gyál
300 000-450 000 Ft havonta
  • Gyáli logisztikai központba azonnali kezdéssel, áruösszekészítő (kézi komissiózó) munkatársakat keresünk szerződött partnerünk részére!
FIRST WORK OUT KFT
Gyál
1 500 Ft óránként
Egyszerű jelentkezésSürgős
  • Gyáli logisztikai központba* azonnali kezdéssel, raktári rakodó, leszedő, OKJ-s érvényes targoncás jogosítvánnyal rendelkező munkatársakat keresünk szerződött…
MENTON JOBS
Gyál
230 000 Ft havonta
  • Gyálon található árnyékolástechnikával foglalkozó céghez keresünk RAKTÁROS-TARGONCÁS munkakörre új munkatársakat, azonnali kezdéssel.*.