állás: Budapest VIII. kerület

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Prohuman Kft. (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
116 munka 1 oldala
Beérkező anyagok, termékek átvétele, ellenőrzése és dokumentálása. Be- és kitárolás, csomagolás, komissiózás utasítások alapján.
Telefonos piackutatási kampányokban részt venni,. A kampányok során kimenő hívásokat kezdeményezni, melyek célja piaci információk gyűjtése céges és lakossági…
Rendszeres és adhoc kimutatások, elemzések elkészítése. Heti minimum 25-30 munkaóra vállalása. Felhasználói szintű MS Office ismeret.
Meglévő pozíciók kezelése, kapcsolattartás az ügyféllel és a jelöltekkel. Szerződések előkészítése, nyomon követése, ellenőrzése.
Feladatok: Matricázás Címkézés Anyagporciózás Elvárások: Alapfokú végzettség Pontos, precíz munkavégzés Monotónitás tűrés Amit kínálunk: Egy műszakos…
Termékkihelyezés, polcfeltöltés megadott szempontok szerint. Az eladótér rendben és tisztán tartása. Hosszútávú lehetőség egy dinamikusan feljődő cégnél.
Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony. Hétfőtől péntekig 8-13 óráig ráérés (rugalmas).
Az utazási és üzleti költségekről szóló jelentések ellenőrzése. A készpénzes fizetési jelentések ellenőrzése és érvényesítése.
Szállodai szobák és a hozzá tartozó fürdőszobák takarítása. Szobai bekészítések és textilek kezelése. Nettó 1125 Ft/óra + mozgóbér.
Termékekkel, megrendelésekkel kapcsolatos beérkező hívások fogadása. Tájékoztatás a megrendelésekhez kapcsolódó rendelési, szállítási, panaszkezelési…