állás: Budapest VIII. kerület

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: IT Services Hungary (mégse)
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
115 munka 1 oldala
  • Részvétel az ágazattal kapcsolatos rendezvények, team event-ek, irodaavató, búcsúztató, üzleti vendéglátások szervezésében és lebonyolításában.
  • A csoport és a csoportvezető napi munkájának támogatása.
  • Microsoft Windows és Office felhasználói szintű ismerete.
  • Angol nyelv B2 szintű ismerete.
  • Deine Aufgaben: - Sichtung von RfI‘s/RfP‘s zu Service Management Anforderungen unserer Kunden bezüglich Individualität und Standards des T-Systems TC Offerings …
  • Felelős az adott ágazat(ok) teljeskörű kontrolling tevékenységéért, azok eredmény elemzéséért (bevétel és költség felelősség).
  • Haladó szintű Ms Excel ismeretek.
  • You will support various versions of Microsoft SQL servers (2008R2, 2012, 2014, 2016) on various platforms (Private and/or Cloud) for multiple international…
  • Demand analysis, including the support of the formulation and implementation of customer specific Service Now architectures.
  • Support of the system integration team.
  • IT skills, knowledge in Windows (WIN 7 and Win 10 OS until today.).
  • German and English language knowledge,.
  • Szoftverfejlesztő gyakornokként nálunk érdekes projektekkel és feladatokkal kell megküzdened éles helyzetben.
  • C#, HTML, SQL, javascript alapok.
  • Connection with customers from business meaning point of view.
  • Mediator between customer and developers.
  • Analysis of the requirement of customers.
  • Leading our responses to tenders (RFP, RFQ, etc.).
  • Program and Project Management of sales programs/projects.
  • At least 2 years’ experience in bid management.