állás: Budapest

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Targoncavezető (mégse)
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
45 munka 2 oldala
Hungaropharma Zrt.
Budapest X. kerület
A Hungaropharma csapata tovább bővül! Ha már óvodában is targonca volt a jeled és szeretnél Magyarország vezető gyógyszer-nagykereskedő cégénél dolgozni, akkor…
Zwack Unicum Nyrt.
Dunaharaszti
Cafeteria, étkezési hozzájárulás, heti egyszeri ingyenes ebédlehetőség, utazási hozzájárulás.
JOBTAIN
Budapest
Megbízónk, targoncavezetői engedéllyel rendelkező csapattársakat keres pátyi munkavégzéssel. A munkádért cserébe kiemelkedő jövedelem, biztos háttér, és szakmai…
UTT Europe Kft.
Biatorbágy
Cégünk magyar tulajdonú ruházati disztribútor társaság, mely meghatározó szerepet tölt be a közép-európai promóciós, munkaruházat nagykereskedelmi piacon.
Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet
Budapest
A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok: A pályázat elbírálásának módja, rendje:
Budapest XVI. kerület +1 terület
Feladatok: Termékek bevételezése Termékek raktározása Termékek szétosztása, kiadása Adminisztráció Elvárások: Nyolc általános iskolai végzettség…
Human Centrum
Biatorbágy +2 terület
Magyarország egyik vezető logisztikai cége kínál 2 műszakos munkarendbe targoncavezető/raktáros munkát Biatorbágyon.
Central-Drinks Kft.
Törökbálint
Raktári készáru – és göngyölegmozgatás végrehajtása a raktárvezető illetve a műszakvezető utasításai alapján. Béren kívüli juttatási rendszer (Cafeteria).
NAGEL HUNGÁRIA KFT.
Alsónémedi
Dinamikusan fejlődő Alsónémedi telephelyű, hűtött élelmiszerlogisztikával foglalkozó német logisztikai cég keres. Átlagosan elérhető bruttó fizetés 420.000 Ft.
Pontos, gyors, precíz, megbízható munkavégzés. Gyógyszeriparban, illetve kereskedelemben szerzett tapasztalat. SAP ismeret és/vagy RF eszköz tapasztalat.