állás: Budapest

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Időszakos (mégse) Budaörs (mégse) összes visszavonása
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
48 munka 2 oldala
Instalent
Budaörs
  • Budaörsi telephellyel rendelkező céghez keresünk DIÁKOKAT, azonnali kezdéssel Csomagoló, Raktáros munkakörre.
  • Munkakörnyezet tisztán és rendben tartása.
ZELTON BT. (Party Világ)
Budaörs
  • Eladó munkatárs (alkalmi december 27-31.között).
  • Eladó munkatársat keresünk – december 27.
  • Budaörsi Auchan üzletsorán található party kellék és léggömbüzlet…
  • Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat.
  • Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű és…
IS Sport Bt.
Budaörs
  • Az INTERSPORT az egész világot átölelő sportkereskedelmi hálózat.
  • 6.200 áruházat működtet több mint 58 országban világszerte.
  • Német és /vagy angol nyelvtudás.
Bardi Auto
Budaörs
  • Autóalkatrészek és egyéb kiegészítők értékesítése.
  • Vásárlók kiszolgálása és szakmai tanácsadás.
  • Az alapvető pénzkezelés szabályainak betartása.
Vöröskő Kft. - Euronics
Budaörs
  • Ha rendelkezel raktáros munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk.
  • Küldd el jelentkezésed raktáros állásajánlatunkra!
  • Nálunk TE vagy a fontos!
  • Magyarországon közel 20 éve nap, mint nap arra törekszünk, hogy maximálisan hozzájáruljunk munkatársaink és családjuk elégedettségéhez,…
Instalent
Budaörs
  • Budaörsi telephellyel rendelkező céghez keresünk azonnali kezdéssel Leltározási, Csomagoló munkakörre munkavállalókat!
  • Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van.