Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Budapest

Rendezés alapja: relevancia - dátum
62 munka 6 oldala

project controller

Alsónémedi
  • Operatív projektekben való aktív részvétel.
  • A projektek gazdaságossági számításásnak alátámasztása Business Case elkészítésével.

ms windows üzemeltető

  • Feladataid a betöltött pozíciótól függően sokrétűek lehetnek:
  • Informatikai rendszerek üzemeltetése (hálózat, kliens és szerver).

devops

  • Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet.

java developer

  • Ha rendelkezel egyetemi diplomával vagy ha nem...
  • Ha az angol nyelvtudásod legalább középszintű és nem okoz gondot számodra másokkal is használni...

c# / .net developer

  • Teljes körű fejlesztési feladatok ellátásal: szoftverek, bővítmények, driverek, interface-ek és módszerek fejlesztése.

francia és angol nyelvű komplex ügyfélszolgálati munkatárs

Egyszerű jelentkezés
  • Több féle nyitott lehetőségünk közül egy videointerjú keretein belül közösen választjátok majd ki a számodra legmegfelelőbbet.

olasz és angol nyelvű komplex ügyfélszolgálati munkatárs

főkönyvelő - ingatlanfejlesztési területen

  • Havi/negyedéves jelentések elkészítése és a jelentési rendszer folyamatos fejlesztése.
  • Havi/negyedéves könyvelési zárások a magyar számviteli szabályok szerint.

bérszámfejtő és tb-ügyintéző

  • Teljes körű bérszámfejtői és TB-ügyintézői feladatok ellátása a cég ügyfelei részére.
  • Jelentések, statisztikák, adatszolgáltatások elkészítése (NAV, KSH).

biztonságtechnikai tanácsadó

  • A biztonsági előírások betartásának támogatása.
  • Aktív részvétel a biztonsági teljesítmény folyamatos fejlesztésében.

Eltávolítottunk 1, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló bejegyzést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész