állás: Budapest

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Teljes munkaidő (mégse) Manpower (mégse) összes visszavonása
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
156 munka 4 oldala
  • Raktáron belüli GÉPI árumozgatás, az ehhez szükséges adminisztráció elvégzése.
  • Az áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése.
  • 15 Ft/km bejárási támogatás.
  • Berendezések állapotának ellenőrzése , hibalapok felvétele , állapotrögzítés fényképezéssel.
Budapest XIII. kerület
  • A cég által forgalmazott termékek precíz, tételes átvétele, átadása, fel- illetve.
  • Lepakolása a gépjárműről, áruátadásnál, átvételnél a szükséges dokumentáció.
Biatorbágy
  • A 3 fős ügyélszolgálati csoport vezetése, a munkatársak munkájának szervezése, felügyelete, támogatása, ellenőrzése.
Budakalász
  • Hosszú távú munka és karrierlehetőség.
  • Munkarend: 1 műszak, H-P 07:00-16:00-ig.
  • Vasárnapi munkavégzés 100%-os túlóradíj ellenében!
  • A nyersanyagok szakszerű tisztítása, mentesítése a hibáktól és feldolgozásra előkészítése.
  • A csomagológépről érkező csomagok elszedése, kartonokba, ládákba…
Budapest VII. kerület
  • Irodaházak bérbeadása, bérlőképviseletek ellátása, meglévő ügyfélkapcsolatok kezelése.
  • Ajánlatok készítése, szerződések megköttetése, szerződések ellenőrzése.
  • Csomagolóanyagok gyártása, könnyű fizikai munka.
  • Céges buszjárat Budapest, Újpest Központtól.
  • Jste komunikativní typ a řešení různorodých problémů je Vaše parketa?
  • Láká Vás práce v zahraničí?
  • Pojďte s námi pracovat do Maďarska!
  • Eszközök, berendezések takarítása, rendben tartása.
  • Üzemi takarítási feladatok ellátásában szerzett tapasztalat.
  • Bejelentett havi fix 180.000 Ft fizetés.