Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Budapest

Rendezés alapja: relevancia - dátum
148 munka 1 oldala

HR munkatárs

Budapest V. kerület
  • Operatív HR feladatok proaktív, precíz kezelése.
  • Teljesítmény-menedzsment és fejlesztési rendszer támogatása és adminisztrálása.
  • 1-3 év szakmai tapasztalat.

Raktáros-áruösszekészítő

Budapest VIII. kerület
  • Határozatlan idejű szerződés, teljes bejelentés.
  • Fix alapbér + teljesítményarányos, versenyképes juttatás + cafatéira, Kb. nettó: 180-200.000 Ft átlagosan!

Betanított dolgozó

  • Munkaidő : 6:15-14:15 hétfőtől péntekig.
  • További információ: 0630 5559445, csaba.holbusz@manpower.hu.

ADMINISZTRÁTOR / JUNIOR INVOICING SPECIALIST (Határozott ide...

  • Preferáltan felsőfokú végzettség, melynek hiányát tapasztalattal tudod kiváltani.
  • Legalább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Alkatrész összekészítő

  • A cég vállalja a teljes betanítást.
  • Választható: 4, 6, 8 órás munkavégzés.
  • Tudja vállalni vagy a Délutános vagy az Éjszakás műszakokat!

Takarító

  • Irodahelyiségek, raktárhelyiségek, folyosók, vizesblokkok napi takarítása és tisztán tartása.
  • Takarítószerek mennyiségének figyelése, fogyásuk jelzése.

Csomagoló és gépkezelő

  • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel.
  • Vállalod a két műszakos munkarendet.
  • Szeretnél tanulni, fejlődni a munkahelyeden.

Asszisztens

  • Ajánlatkérések elindítása, elkészült ajánlatoknál ár összekészítése.
  • Ajánlatok kiküldése a partnereknek (instrukciók alapján).

Általános irodai és logisztikai koordinátor

  • Fuvarszervezés, logisztikai feladatok ellátása (import, export, belföld).
  • Ajánlatkérések, megrendelések, szállítások határidejének figyelése, koordinálása.

Beszerző

  • Beszerzési eljárások előkészítése, beszerzési dokumentációk összeállítása.
  • Alkalmas szállítók kiválasztása, partner kockázat elemzés koordinálása.