állás: Budaörs

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Budapest XIII. kerület (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
185 munka 1 oldala
Budapest XIII. kerület
  • Társaságunk több mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója.
  • Legyél Te is sikereink részese a.
  • Lakossági fiókhálózatunkban több mint 650 kolléga dolgozik országszerte változatos és kihívást jelentő pozíciókban.
  • A feladatok, amik rád várnak:
  • #gyakornoki_tréningek #szakmai_gyakorlat #szakdolgozat.
  • Fizetés bruttó 1121 Ft/óra.
  • Munkavégzés: hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben a Budapesti Központban …
Unix Autó Kft.
  • Szívesen belelátnál egy piacvezető nagyvállalat életébe?
  • Cégünk mottója: megbízhatóság, minőség, innováció.
  • Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész…
Na-Ti Trade Kft.
  • Dobozos ételkiszállítással foglalkozó cégünk keres hűtőházi munkára.
  • Csomagoló, szortírozó munkatársat ( 5 Celsius környezetben)!
Delta Informatika Zrt.
  • Szívesen dolgoznál a leginnovatívabb, high-tech iparágban?
  • Csatlakozz hozzánk és alapozd meg a jövődet az IT szektorban.
DS Ingatlan
  • Kínai Kereskedelmi és Információs Központ Kft. irodai asszisztenst keres.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás segítése és találkozók leszervezése.
  • Ha szeretsz a konyhában tevékenykedni, ha nincs végzettséged, vagy ha csak szimplán pályakezdő vagy, nálunk a helyed!
  • Béren kívüli juttatás (többszöri étkezés).
Prodiák
  • Egyéb, ad hoc jellegű adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony.
  • Napi 4 óra vállalása (rugalmasan kezelve).
  • BUDAPEST BANK - #legjobb_gyakornoki_munkahely_2017.
  • #szakmai_fejlődés #önálló_feladatok #biztos_fizetés.