állás: Bicske

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Időszakos (mégse) Randstad (mégse) összes visszavonása
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
11 munka 1 oldala
Randstad
Budaörs
  • A munkaköröd a következő feladatokkal fog járni:
  • Az áramellátó rendszerekhez tartozó villamos munkák teljeskörű kivitelezése.
  • 2-3 éves tapasztalat a szakmában.
Randstad
Budaörs
  • SUN (ERP) szoftverben való munkavégzés.
  • Részvétel az SAP bevezetése projektben.
  • 2-3 év hasonló munkakörben eltöltött szakmai tapasztalat.
Randstad
Biatorbágy
  • A sori hibás termékek analízise és lejavítása.
  • Jelentések készítése a vállalatirányítási rendszerbe.
  • Megoldási javaslatok a hibák megelőzésére.
Randstad
Tatabánya
  • Termelékenység és hatékony munkafolyamatok biztosítása.
  • A napi termelési ütemterv és a készletgazdálkodás kezelése.
Randstad
Budaörs
  • Belépő a helyi konditerembe és más sportközpontba.
  • Kedvezményes utazási lehetőségek (bel-és külföldre egyaránt).
  • A regisztráció csak pár percet vesz igénybe.
Randstad
Biatorbágy
  • Műszak közben felmerülő gépi hibák elhárítása.
  • Új sorok építésében való aktív részvétel.
  • Gépek meghibásodásának analízise, ellenitézkedések és ötletek átadása.
Randstad
Biatorbágy
  • Minimum Általános iskola 8 osztály.
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány (3312, 3324).
  • 5+2 munkarend (2 vagy 3 műszakos) vagy területtől függően 6+2 több…
Randstad
Biatorbágy
Egyszerű jelentkezés
  • Tervezési és mérnöki csapatukhoz is keresnek kollégákat, a feladat területtől függően változik:
  • Alapfokú szóbeli és erősebb írásbeli angol nyelvtudás.
Randstad
Biatorbágy
  • 3 műszakos munkarend és időszakos túlóra vállalása.
  • Ingyenes céges buszjáratok széles lefedettségben Budapest -Biatorbágy és Felcsút - Biatorbágy vonalon.
Randstad
Fejér
  • Előre gyártott vasbeton gyártmánytervezési feladatok ellátása.
  • Statikai modellek készítése AXIS programmal;
  • Részvétel a gyártási megvalósíthatósági feltételek…

Eltávolítottunk 1, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló bejegyzést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész