állás: Biatorbágy

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: karbantartó (mégse)
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
47 munka 4 oldala
Budapest Főváros XIX. Kerületi Önkormányzat Kispes...
Budapest
  • Kerületi Önkormányzat Kispesti Egészségügyi Intézete.
  • A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján.
DP HOLDING ZRT.
Budapest
  • Cégünk tevékenysége ipari ingatlanok üzemeltetése.
  • Kisebb felújítási munkák (pl. festés,gipszkartonozás, burkolás…) elvégzése.
  • Egyéb ad hoc feladatok elvégzése.
Érdi Tankerületi Központ
Budapest
  • Pest megye, 2040 Budaörs, Hársfa utca 29.
Szociális Gondozó Központ - Érd
Budapest
  • Pest megye, 2030 Érd, Emma utca 7.
  • A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
  • Építményüzemeltetéssel foglalkozó megbízónk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:
  • A+ kategóriás irodaházakban történő munkavégzés;
Exact Solution
Budapest
  • Emblémázó gépek, berendezések karbantartása, az üzemeltetés során fellépő hibák javítása.
  • Az üzem teljes területén fellépő alkalomszerű karbantartási igények…
Békás Kft.
Budapest III. kerület
Egyszerű jelentkezésAktív munkáltató
  • Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése Budapest.
  • Raktár épületek, raktári berendezésekkel kapcsolatban:
Munkalehetőség Mindenkinek Kft
Dunaharaszti
Egyszerű jelentkezés
  • A GÖTEBORGS FOOD BUDAPEST ZRt.
  • 1993-ban családi vállalkozásként kezdte működését.
  • Ma a cég Közép- és Kelet-Európa egyik vezető gyártója.
RD Hotels Kft.
Budapest
  • Alapvető villanyszerelés, és festési munkák, általános javítási munkák elvégzése.
  • Megbízható, önálló és felelős munkavégzés.
G-Roby Centrum Kft.
Budapest
  • G’Roby élelmiszer-kereskedelmi céghálózat karbantartó munkatársat keres Budapest belvárosában található üzleteibe.