állás: Biatorbágy

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: MŰISZ Iskolaszövetkezet (mégse) Diákmunka -Általános irodai adminisztrátor - 14479 (mégse) összes visszavonása
Állás típusa
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
77 munka 1 oldala
MŰISZ Iskolaszövetkezet
Budaörs
  • Mérnöki szervizcsapat Team Leaderének adminisztratív támogatására várunk jelentkezőket.
  • Feladatok: -CRM alapú programkezelés – napi adminisztratív feladatok-SAP…
Budapest
  • RÉSZMUNKAIDŐS ASSZISZTENST KERESÜNKFeladatok: •Adatbázisok rendszeres és pontos naprakészen tartása •Prezentációk és összesítések készítése angol nyelven is…
Szigetszentmiklós
  • Téged várunk munkagép és alkatrész kereskedő cégünkhöz, hogyha van már tapasztalatod a kereskedelmi ügyintézés és/vagy az ügyfélszolgálat területén.

Eltávolítottunk 74, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló hirdetést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész