állás: Biatorbágy

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Teljes munkaidő (mégse) Budapest VIII. kerület (mégse) összes visszavonása
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
15 munka 1 oldala
LPP Hungary
Budapest VIII. kerület
  • Rész- és teljesmunkaidős ELADÓ munkatársakat keresünk a Corvin Plázában található Sinsay üzletünkbe.
  • Heti 20, 30 vagy 40 órás munkavégzés.
LPP Hungary
  • Első eladó munkatársakat keresünk budapesti SINSAY üzleteinkbe!
  • 100%-ban támogatott BKV bérlet.
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések, karrierút.
  • Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat.
  • Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű és…
  • Határozatlan idejű szerződés, teljes bejelentés.
  • Fix alapbér + teljesítményarányos, versenyképes juttatás + cafatéira, Kb. nettó: 180-200.000 Ft átlagosan!
  • A cég vállalja a teljes betanítást.
  • Választható: 4, 6, 8 órás munkavégzés.
  • Tudja vállalni vagy a Délutános vagy az Éjszakás műszakokat!
Józsefvárosi Egyesített Bölcsődék
  • A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján.
  • A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
Benks Kft.
250 000-500 000 Ft havonta
Egyszerű jelentkezés
  • Budapesti áruházakba keresünk, 10 fő, pénzügyi végzettséggel (PSZÁF/MNB - pénzügyi szolgáltatásközvetítő hatósági vizsgával vagy felsőfokú pénzügyi…
Munkalehetőség Mindenkinek Kft
  • Bolti értékesítésre kolléganőket/kollégákat keresünk VIII. kerületi táblaboltunkba.
  • Üzlet napi szintű feladatainak elvégzése.
  • ELADÓ munkatársunkat keressük a Corvin Plázában található RESERVED üzletünkbe.
  • 3 hónap után fix havi bónusz.
T&H Consulting International KFT
250 000-320 000 Ft havonta
  • Our company is searching for a motivated and experienced Customer Service Manager to lead our customer service department.
  • Fresh graduates are welcome.