állás: Biatorbágy

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Randstad (mégse)
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
335 munka 1 oldala
Randstad
Biatorbágy
  • Juttatási csomag: alap órabér + cafeteria + jelenléti bónusz + teljesítmény bónusz.
  • Ingyenes céges buszjárat (Mány, Bicske, Tatabánya, Herceghalom, Budapest).
Randstad
Törökbálint
  • Folyamatban lévő vagy befejezett pénzügyi OKJ-s képzés.
Randstad
Budapest
  • Adminisztratív feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése.
  • Kimenő és bejövő posta és küldemények kezelése, iktatása.
Randstad
Budaörs
  • SUN (ERP) szoftverben való munkavégzés.
  • Részvétel az SAP bevezetése projektben.
  • Min. 2-3 év hasonló munkakörben eltöltött szakmai tapasztalat.
Randstad
Budapest XII. kerület
  • Ügy és ügyféllel kapcsolatos adminisztratív tevékenységek ellátása.
  • Aktív részvétel a szakcsoport számlázási folyamataiban.
  • A német, mint második idegen nyelv.
Randstad
Budapest
  • Handling daily volume/target of transactions.
  • Resolving customer queries via e-mail or phone.
  • Adhering to standard operating procedures/training manuals while…
Randstad
Budapest
  • Contribute to corporate communication plans and projects.
  • Draft content (e.g. press releases) for mass media, company website and the on-going education…
Randstad
Budapest
  • Helping brand and sales teams in simpler graphic designing tasks such as:
  • Designing materials for online and offline campaigns.
Randstad
Budapest
  • Being the first contact for customers regarding their queries and requests.
  • Screening and validating of new registrants.
  • Ability to keep strict deadlines.
Randstad
Budapest
  • Research and evaluate market-based and customer-inspired insights that inform the product's.
  • Vision and comprehensive strategy planning.