Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
928 munka 2 oldala
Alföldi Tej Kft.
Debrecen
  • A gépről kiérkező egyedi vagy egységcsomagok mozgatása egyedi csomagok gyűjtődobozba, kartonba, tálcába történő kézi berakodása, címkézése, lezárása, jelölése.
EuroFamily
Debrecen
  • Az EuroFamily célja, hogy 52 üzletből álló hálózatán keresztül több mint 900 munkavállalójával minőségi háztartási, vegyi, papír és édesipari termékeket…
Román Kft.
Debrecen
  • Árnyékolástechnikai termékeket gyártó üzemünk irodai adminisztrátor kolléganőt keres, Debrecen, Acsádi úton lévő irodába.
BaromfiTrans 2008. Kft.
Debrecen
  • Várjuk mindazok jelentkezését, akik szívesen részt vennének a munkánkban és megfelelnek a felsorolt feltételeknek.
REGIO Játék
Debrecen
  • Kommunikációs és problémamegoldó képessége nagyon jó.
  • Jártasság a játékok és gyermekek világában.
  • Angol és/vagy német nyelvtudás.
Raben Group
Debrecen
  • Bejövő és kimenő áruk rakodása.
  • Alapfokú iskolai végzettség (8 általános).
  • Targoncás munkakör betöltséséhez szükséges az új típusú engedély.
  • Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, akkor itt a helyed!
  • Új ügyfelek szerzése önállóan, illetve előre megadott kapcsolati listából: szerződéskötés…
JÁNOSIK
Debrecen
  • Áruházi területre takarító kolléga jelentkezését várjuk csapatunkba debreceni munkavégzésre, váltó műszak beosztásra 8 órás teljes munkaidős foglakoztatás…
Prohumán 2004 Kft.
Hajdúszoboszló
  • Munkaügyi feladatokban való aktív részvétel.
  • Munkaügyi adatok kezelése (munkakidő, TP).
  • Minimum 1 év munkaügyi tapasztalat gyakorlatban.
Hajdúböszörmény
  • Van "B" kategóriás jogsid és szeretsz vezetni?
  • Ha szeretnél egy fiatalos, lendületes csapatban dolgozni, akkor gyere a Bárdi Autóhoz kiszállítónak!